Скільки офіцерів запасу призвуть цього разу, і де вони служитимуть

3 June, 2017 - 22:12

Кампанія із призову офіцерів запасу до лав ЗСУ триватиме лише місяць, протягом червня. Після призову усіх призовників направлять у навчальні центри, де протягом трьох місяців вони покращуватимуть свої навики. А після навчання офіцерів скерують служити на 15 місяців у військові частини.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів речник Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов.

«Протягом червня ми плануємо призвати до ЗСУ близько 1000 військовослужбовців на первинні офіцерські посади. Загалом ця кампанія триватиме лише один місяць. Після призову усіх направлять у навчальні центри, де протягом трьох місяців вони покращуватимуть свої навики. І далі будуть направлені у ті військові частини, де вони проходитимуть службу впродовж 15 місяців», – розповів Селезньов.

Ті особи, які будуть призвані до лав ЗСУ у червні 2017 року, не потраплять у зону проведення антитерористичної операції, за винятком випадків укладання контракту зі Збройними Силами України на проходження такого роду служби, - запевняє він.

«Дуже важливо пам’ятати про те, що ця категорія військовослужбовців за жодних умов не потрапляє в райони проведення АТО. Єдина підстава для направлення такої категорії військовослужбовців в райони виконання завдань на сході країни – це рапорт військовослужбовця і відповідне укладання контракту зі ЗСУ», – додав Владислав Селезньов.

Також протягом служби у ЗСУ за військовослужбовцем зберігатимуться усі соціальні пільги та гарантії від держави.

«Проходячи службу в лавах ЗСУ, ця категорія військовослужбовців буде повністю отримувати весь спектр соціальних пільг та гарантій, які надає держава для офіцерів, які проходять службу за контрактом. Крім того, за попереднім місцем роботи буде зберігатись середня заробітна платня, відповідно до норм чинного законодавства.

І дуже важливо наголосити на тому, що юридичне управління Генштабу розробило пам’ятку для тих громадян, які можуть потрапити під цей призов, щоб відповісти на найнагальніші питання. Їх можна знайти на офіційній сторінці Генштабу у «Фейсбуці» отут

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.